Мінеральна теплоізоляція Rockwool


Компанія Rockwool виготовляє теплоізоляційну продукцію на 21-му заводі в 14 країнах світу. Ще 14 представництв розташовані в країнах Європи і Північної Америки. На підприємствах компанії працюють понад 7500 чоловік. Штаб-квартира корпорації розташована в Данії. Щорічно Rockwool збільшує об'єми виробництва теплоізоляційної продукції, приділяючи велику увагу якості і технології виробництва.

Мінеральна вата Rockwool - натуральний, неорганічний продукт, який отримується в шляхом плавлення мінеральної породи. Це екологічний матеріал, який дозволяє заощадити велику кількість енергії та покращити стан навколишнього середовища.

Утеплювач Rockwool гарантує незмінність фізичних і хімічних характеристик, стабільність форми та тривалий термін експлуатації. Він має особливу структуру, яка забезпечує високу стійкість механічним навантаженням.

Мінвата Rockwool використовується практично у всіх сферах застосування теплоізоляції, а завдяки своїм унікальним якостям може виконувати декілька функцій одночасно, забезпечуючи високу пожежостійкість та хорошу тепло-,  звукоізоляцію.

Енергозбереження

Теплоізоляція Rockwool має  низький коефіцієнт теплопровідності. Тільки одна плита з мінвати Rockwool (Роквул)площею 1 кв.м товщиною всього 50 мм, утеплюючи зовнішню стіну, дозволяє економити в рік близько 108 MJ енергії!

Здоровий мікроклімат

Базальтова вата Rockwool має хорошу паропроникність. У житлових приміщеннях вологість повітря підвищена, але надмірна волога може вільно проходити через плити з кам'яної вати Rockwool і випаровуватися з її поверхні, не накопичуючись в товщі утеплювача, зберігаючи його теплозахисні властивості. Стіни "дихають", створюючи здоровий мікроклімат у приміщенні.

Гідрофобність

Теплоізоляція Rockwool не вбирає в себе вологу. Потрапляє під дощ, вона може виглядати вологою, але насправді, намокає тільки декілька міліметрів поверхні. Це водовідштовхувальний, хоча пористий матеріал.

Акустичний комфорт

Завдяки своїй структурі, кам'яна вата володіє хорошими акустичними властивостями: значно покращує повітряну та ударну звукоізоляцію приміщення. Звукоізоляція Rockwool (Роквул) істотно знижує рівень звуку в сусідніх приміщеннях, покращуючи повітряну звукоізоляцію приміщення.

Пожежостійкість

Мінеральна вата  Rockwool не горить і перешкоджає розповсюдженню полум'я, не виділяє токсичних газів, диму, збільшуючи час для евакуації при пожежі, по вогнестійкості відноситься до найбезпечнішого класу горючості — НГ (негорючий).