Cкловатна і кам’яноватна теплоізоляція ISOVER


Основна продукція Компанії ISOVER – теплоізоляція для капітального будівництва і ремонту, технічна теплоізоляція для ізоляції трубопроводів, а також склополотно, що використовуються при гідроізоляції. ISOVER має 30 заводів в 14 країнах світу.

Виробництво працює відповідно до стандартів ISO 9001 і ISO 14001. Продукція ISOVER сертифікована в Німеччині, Росії, Білорусі, на Україні, має сертифікати відповідності. На всю продукцію ISOVER, що поставляється до України, є санітарно-гігієнічні висновки МОЗ України.

Продукція ISOVER представлена двома основними напрямками: будівельна та технічна ізоляція. Теплозоляція випускається в плитах і матах, призначених для застосування в цивільному і приватному і будівництві, на промислових підприємствах. 

Продукція ISOVER використовується для захисту перегородок, стін, підлог, покрівель, а також систем опалення при будівництві нових будинків і при реконструкції старих. Вона еластична в процесі упаковки: рулони ISOVER KT стискуються в 5 разів, а мати ISOVER KL-E - в 4 рази від свого первинного об’єму. Легка продукція поставляється в пластикових мішках, а жорстка - в пакетах або на піддонах.

Пожежостійкість

Скловатна ізоляція ISOVER вогню не боїться. Продукція ISOVER відповідає найстрогішим вимогам пожежної безпеки, забезпечує пожежну безпеку стін, стель і підлоги для різних типів конструкцій - від малих котеджів до багатоповерхових будинків або складів. Як неорганічний і хімічно нейтральний матеріал вона не містить корозуючих речовин.

Гідрофобність

За рахунок підвищення температури поверхні матеріалів теплоізоляція запобігає конденсації, дефектам фарби або відставанню шпалер а також появі вологи усередині стін і загниванню дерев’яних конструкцій. Ізоляція ISOVER негігроскопічна: намокнувши, вона дуже швидко висихає. Навіть в умовах відносної вологості 90 % її якості не змінюються.

Продукція ISOVER не старіє, не змінює своїх розмірів і зберігає свої ізолюючі властивості протягом всього терміну служби будівлі. При сильних перепадах температур вдень і вночі та у різні пори року, навіть в умовах північного клімату, продукція ISOVER відмінно зберігає свої розміри і властивості.

Звукоізоляція

Завдяки пористій структурі скловата забезпечує звукопоглинання. Її використовують як конструктивний елемент підвісних стель (AKUSTO). Еластичність продукції ISOVER дозволяє розділяти парні панелі подвійних стін, перешкоджаючи їх вібрації в унісон і забезпечуючи тим самим звукоізоляцію між приміщеннями. Продукція ISOVER за рахунок своєї низької динамічної жорсткості забезпечує відмінну звукоізоляцію підлоги від ударного і акустичного шуму.

Енергозбереження

ISOVER випускає ізоляційні матеріали виключно на базі супертонкого штапельного скловолокна, висока ізолююча здатність якого пояснюється наявністю нерухомого повітря. Теплоізоляція ISOVER радикально знижує споживання енергії, необхідність опалювання приміщень.