Сталеві покрівлі Ruukki: металопрофіль і металочерепиця


Надійність на віки

Металочерепиця Ruukki створена для суворих кліматичних умов Фінляндії, щоб десятиліттями протистояти літній спеці, осіннім дощам та зимовим морозам. 

Rannila Steel OY - фінська компанія, ще в минулому столітті першою почала випускати металочерепицю і понині залишається лідером галузі. З вересня 2004 року компанія Rannila називається Ruukki.

Сталь - це позачасовий вибір. Її використання має давні традиції, а зовнішній вигляд та властивості роблять її найсучаснішим матеріалом.

Сталеві покрівлі повністю герметичні, довговічні, легкі, на 25% легші за черепицю, підходять як для новобудов, так і для реконструкцій. На сталі не накопичується мох.

Сталеві покрівлі Ruukki естетичні та функціональні, прості у монтажі та догляді, пасують до різноманітних варіацій навколишнього ландшафту. Говорячи про фінську металочерепицю Ruukki, мається на увазі ідеальне профілювання. Ідеальний профіль - це результат об'єднання сучасного обладнання та використання у виробництві спеціальної марки сталі (товщиною 0,45-0,50 мм в залежності від покриття). Саме це поєднання забезпечує і пластичність сталі, і стійкість до деформації, цілісність, рівний нахлест і відсутність вертикальних і горизонтальних стиків.

Одним із самих недорогих, практичних і при цьому виключно довговічних покрівельних матеріалів є металочерепиця.

Металочерепиця - покрівельні листи з оцинкованої сталі з кольоровим полімерним покриттям, що імітує натуральну черепицю. Виготовлення металочерепиці базується на останніх досягненнях в області хімії, захисту сталі від корозії та нанесення покриттів на метал. У процесі виробництва оцинкована сталь спочатку пасивується (покривається спеціальним шаром, що оберігає від окислення), грунтується, а потім з лицьової сторони на листи наноситься кольорове полімерне покриття, яке не тільки захищає матеріал від природних впливів, а й прикрашає його.

Тільки після нанесення всіх шарів полімерного покриття матеріал піддається формуванню. Оцинкованний або алюмінієвий великорозмірний лист штампується з доданням необхідного профілю і покривається антикорозійним складом з обох сторін.

Металочерепиця має масу переваг.

Невелика вага металочерепиці 3,8 - 4,8 кг / кв.м дозволяє заощадити на вартості як кроквяної конструкції, так і будівлі в цілому, адже важкі покрівлі пред'являють вимоги до міцності всього будинку, починаючи з фундаменту. Металочерепиця може мати найрізноманітніші кольори і відтінки, що дозволяє підібрати покрівлю на будь-який смак.

Монтаж металочерепиці виконується в дуже короткі терміни, а подальше обслуговування покрівлі мінімальне.


Металочерепиця випускається з різними полімерними покриттями.

Найдешевшим полімерним покриттям є поліестер на основі поліефірної фарби. Він ідеально підходить для спекотного і холодного клімату, однак, у нього низька механічна стійкість. Ось чому важливо його не подряпати в процесі доставки і монтажних робіт.

Матовий поліестер має всі переваги звичайного глянцевого, але має приємніший зовнішній вигляд за рахунок різноспрямованого відбиття світла від поверхні.

Пурал - універсальна глянцеве покриття для клімату з великим перепадом температур. Його механічна стійкість і товщина покриття набагато вище поліестеру.

Пластізол - найтовстіше покриття до 200 мкм. На його поверхню наносять тиснення, що імітує рельєф шкіри, штрихову насічку, завдяки чому дах не дає відблисків. Пошкодити покриття дуже складно, але у пластізола найнижча верхня робоча температура.

HPS200 є подальшою модифікацією пластізольного покриття і забезпечує більш високу корозійну стійкість і адгезію матеріалу, за рахунок чого збільшено термін служби. Крім того, нанесене на сталь гальванічне покриття складається з 95% цинку і 5% алюмінію.