Металочерепиця і металопрофіль Арсенал-Центр


Промислова Група «Арсенал-Центр» - лідер українського ринку з виробництва покрівельних та фасадних матеріалів з тонколистової сталі. Компанія заснована в 1997 р. в м.Одесі. На сьогодні в Україні успішно працюють 12 заводів. «Арсенал-Центр» займає лідируючу позицію на ринку завдяки якості продукції.

Якісне устаткування

Усі заводи «Арсенал-Центру» оснащені сучасним італійським і фінським обладнанням, що дозволяє випускати продукцію високих стандартів європейської якості. «Арсенал-Центр» має 8 ліній металочерепиці з «плаваючим» пресом і 18 парами валів італійського виробництва. На підприємствах компанії налагоджено виробництво металочерепиці і профнастилу «Арсенал». Покрівельні, фасадні металопрофілі «Арсеналу» виготовляються з високоякісної оцинкованої та алюмооцінкованной сталі з полімерним покриттям, що постачається провідними металургійними заводами Європи, Південної Кореї, Індії. «Арсенал-Центр» - ексклюзивний представник південнокорейського концерну Dongbu Steel, єдиний в Україні пропонує покрівельні матеріали з алюмооцінкованої сталі - матеріалу з підвищеним запасом зносостійкості. До складу такої сталі крім цинку додають алюміній і кремній, що продовжує гарантійний термін служби до 20 років, а термін експлуатації - понад 50 років. Оцинкована сталь металочерепиці містить 275 г/м2 цинку, товщина захисного полімерного покриття -25 мікрон. Широка кольорова гама задовольнить будь-якого покупця. Крім того, в асортименті пропонуються покриття Printech - це новий вид покриття, що імітує натуральні матеріали: камінь, цеглу, дерево, відкриваючи великі можливості для дизайнерів та архітекторів.

Частину продукції «Арсенал-Центр» експортує за кордон, що свідчить про високу якість матеріалу і довіру з боку іноземних партнерів.

Металочерепиця

Металочерепиця «Арсенал» ефективно застосовується в покрівельних роботах.

Це легкий, зручний в експлуатації, міцний і надійний матеріал, виготовляється з листів невеликої маси, від 4,5 кг/м2, і тому не потребує спорудження складної кроквяної системи. Металочерепицею покривають дах зі схилом більше 14 °. Вона має високу стійкість до агресивного хімічного і атмосферного середовища. Виробництво металочерепиці відповідає всім вимогам безпеки і екологічності. Завдяки надійному кріпленню та низькій займистості металочерепиця є одним з найбезпечних матеріалів для покрівлі.

Виробництво металочерепиці відбувається в широкій колірній гамі, що дозволяє покращити вигляд будинку.

Металопрофіль

Ще одинз видів продукції «Арсенал-Центр» - металопрофіль та аксесуари для систем з гіпсокартону. Металорофіль виробляють з оцинкованого сталевого листа товщиною 0,55 мм.

Завдяки антикорозійним властивостям цинку, такі профілі служать довгий час. Оцинковані профілі є легким, жорстким і міцним елементом для створення каркасів і складних конструкцій підвісних стель, збірних перегородок. Їх використовують в будівництві різних за призначенням приміщень: виробничих, сільськогосподарських, житлових. Профнастил - матеріал для покрівлі дахів, стін. Матеріалом для профнастилу є тонколистова оцинкована сталь, алюміній, оцинкована сталь з полімерним покриттям. Несучі характеристики профнастилу залежать від висоти профілювання і товщини матеріалу. Покрівельний профнастил «Арсенал» (ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК - 45-О, ПК-57, ПК-60, ПК-60-О, ПК-75) - за функціональним призначенням аналогічний металочерепиці, але на відміну від неї є більш економічним матеріалом.

Несучий профнастил (ПН-100) має підвищену міцність, завдяки чому широко використовується в створенні перегородок, поділу будівель на поверхи.

У Західній Європі профнастил вже давно застосовується багатьма компаніями як основний покрівельний матеріал. Профнастил користується попитом завдяки універсальності і економічності цього матеріалу. Він має довгий термін служби, не вимагає особливих умов транспортування і монтажу. 

Протягом тривалого часу профнастил використовувався лише в промисловому будівництві. Це настил дуже високої міцності з великим розміром гофра. Але в нове століття самостійної забудови його оцінили і приватні забудовники. У котеджному будівництві при дефіциті коштів на матеріали, а також при бажанні скоротити час, потрібний на обробку будівлі, профнастил виявляється незамінним. На садовій ділянці він годиться для покриття даху, оздоблення фасаду і навіть для встановлення паркану. Його можна використовувати і як незнімну опалубку при зведенні фундаменту і на перекриттях між поверхами.