Сталеві водостічні системи Siba


Шведська компанія  Siba постачає водостічні системи вже протягом 40 років. Основні переваги Siba - простота монтажу всієї конструкції, висока якість матеріалу і гарантія довговічної служби системи. Водостоки Siba представляють собою універсальну систему і підходять як до приватного будівництва, так і до житлових висотних будинків, об'єктів  промисловості. Вибір колірної гами (по  RAL) задовольнить будь-які вимоги замовника.

Водостічні системи Siba  виготовляються з високоякісної гарячеоцинкованої сталі товщиною 0,6 мм, покритої з двох сторін пасивуючим шаром, грунтовкою і покриттям Plastisol SCE. Показник оцинковки складає 275 г/м2 - як у металопластикової покрівлі. Siba - єдина водостічна система з таким високим показником оцинковки. Поєднання цинку, пасивіруючого шару, грунту і покриття Plastisol забезпечує стійкість кольору і антикорозійну стійкість. Таке покриття захищає сталь від корозії, ультрафіолетових променів, і механічних пошкоджень. Система не деформується при перепаді температур і витримує великі навантаження.

Відповідає високим вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

Сталева водостічна система Siba складається із зовнішніх жолобів з аксесуарами напівкруглої конфігурації та круглих труб з вибором аксесуарів. Можна встановити прямокутні або напівкруглі в перерізі жолоби. Зливні труби водостічної системи Siba завжди круглі. Елементи водостоку виготовляються на заводі, мають точні розміри, тому легко стикуються, щільно прилягають один до одного.

Виробляються жолоби діаметром 100 мм, 125 мм та 150 мм. Труби та аксесуари водостічної системи Siba виготовляються діаметром 75, 90, 100, 110 та 120мм. Комплект труб для монтажу водостоку можна придбати у готовому до збирання вигляді. Кольорова палітра водостічної системи Siba складається з дев’яти кольорів плюс кольору гальванованої сталі і міді окремих аксесуарів. Вибір колірної гами (по  RAL) задовольнить будь-які вимоги замовника.