Водостічна система Plastmo


Створена більш ніж 40 років тому в Данії, ця система в даний час є найбільш якісно спроектованою та пристосованою до перепадів суворого і мінливого клімату України. 

Водостічні жолоби, водостоки і елементи водостічної системи Plastmo, виконані з термопластичного ПВХ функціонують при зміни температур від -50°С до +50°С. Пластичність ПХВ дозволяє монтувати систему водостоків практично на кожний дах, незалежно від форми, конструкції та віку будівлі. Прекрасна універсальність виконання нестандартних елементів дозволяє влаштувати систему водовідведення навіть на дахах круглої форми.

Пластикові водостоки Plastmo - Захист від дощу рік за роком

Водостічна система Plastmo надійно захищає будівлю від збігаючої з даху води, яка за лічені місяці може зруйнувати поверхню стін і порушити гідроізоляцію фундаменту. Зроблена з міцного і гнучкого ПВХ, водостічна система Plastmo не піддається корозії, не вицвітає, не темніє, не покривається оксидами, легко монтується і не вимагає подальшого обслуговування. Водостічна система Plastmo пропонується у декількох варіантах забарвлення, причому колір не вигоряє навіть після багатолітньої експлуатації.

Водостічна система Plastmo вигідно відрізняється від металевих аналогів відсутністю корозії і деформацій, а також майже повною безшумністю при дощі.

Оригінальні конструктивні елементи дозволяють їй легко переносити будь-які температурні перепади. Завдяки кольоровим варіантам водостічна система Plastmo прекрасно гармонює з будь-яким кольоровим рішенням будинку, надають йому закінчений вигляд. 

Якість водостічної системи Plastmo підтверджена Європейським Сертифікатом стабільності якості виробництва 9001. Вся система відповідає DIN 18469 (Deutche Industrie Norm) і Європейському стандарту EN 607. Функціональність дахово-жолобної системи розроблена аж до аксесуарів та з’єднань. За всі роки успішного та ефективного використання дощових стоків Plastmo  в суворих кліматичних умовах Данії система довела наявність відмінних експлуатаційних якостей.