Будівельні плівки


Підпокрівельна пароізоляція і гідроізоляція JUTA

Антиконденсат

Покрівельна антиконденсатна плівка захищає від проникнення вологи ззовні у внутрішню конструкцію об’єкта, а також від кіптяви і пилу в системах похилих дахів. Водночас перешкоджає стіканню конденсованої водяної пари на теплоізоляцію завдяки використанню вологопоглинаючого нетканого матеріалу (віскоза). Антиконденсатна плівка -  це чотирьохшарова ультрофіолетостійка поліпропіленова тканина, ламінована поліпропіленовою плівкою, на одній стороні якої вологопоглинаючий нетканий матеріал. Верхнє і нижнє ламінування забезпечує гідроізоляційні властивості та паронепроникність даної плівки. Поліпропіленова тканина забезпечує високу міцність, а нетканий матеріал поглинає водяний пар, утворений у внутрішньому просторі об’єкта. 

Коли умови конденсації зникають, нетканий матеріал швидко висихає у повітряному потоці. Рекомендується для всіх похилих дахів з покриттям металлочерепицею, металопрофілем та матеріалами, для виробництва яких використовується метал.

Євробар'єр

Супердифузійна мембрана нового покоління для захисту теплоізоляції і даху від проникнення залишкової вологи і вивітрювання теплоізоляції. Застосовується при укладанні керамічної і металочерепиці. Вирішує відразу кілька проблем: шар теплоізоляції і кроквяна частина стають захищеними від проникнення в них вологи (дощу, снігу, що тане), запобігає вивітрюванню утеплювача, а тепле вологе повітря зсередини приміщення вільно проходить крізь утеплювач з Євробар'єром і волога випаровується. Має високу водонепроникність (утримує стовп води висотою більш 1500 мм) і достатню міцність, відмінну паропроникність, тобто «добре дихає». Це дає можливість укладання прямо на утеплювач без дотримання зазору в підпокрівельному просторі. Євробар'єр збереже дах Вашого будинку для Вас і Ваших онуків.

Вітробар'єр

Супердифузійна поліпропіленова мембрана, призначена для захисту теплоізоляції та несучих стін споруд від руйнівної дії вітру та намокання. Використовується як вітрозахисний і гідроізолюючий матеріал для стін вентильованих фасадів, охороняє від втрат тепла і негерметичності, утримує тепло у внутрішньому приміщенні та захищає від несприятливого впливу вітру. Забезпечує надійних захист утеплюючого шару і несучої стіни, конструкція добре "дихає", що сприяє зменшенню вологи основних стін і збільшенню терміну служби споруди.

Закріпляється безпосередньо на основній стіні або утеплювачі без зазору, використовується у всіх конструкціях вентильованих фасадів: під сайдинг, фасадний камінь тощо. Вітробар'єр має тривалий термін служби, не піддається шкідникам, гниттю, цвілі, не впливає негативно на здоров’я.

  Паробар'єр

Паронепроникна захисна армована плівка утворює захисний шар з внутрішньої сторони теплоізоляції підпокрівельного простору в скатних і плоских покрівлях, а також паронепроникний шар з внутрішньої сторони теплоізоляції у випадках внутрішнього утеплення зовнішніх стін.

Закріплюється як горизонтально так і вертикально на внутрішній стороні теплоізоляції.

Плівка використовується з утеплювачами: скловолокнистими матеріалами Isover і з мінеральною ватою Rockwool як для вентильованих, так і не вентильованих конструкцій у скатних і плоских покрівлях.

Плівка має тривалий термін служби, не менший, ніж у використаного покрівельного покриття, не піддається шкідникам, гниттю, цвілі, не впливає негативно на здоров’я.

Гідробар'єр

Паропроникна армована підпокрівельна плівка для захисту горищного простору від пилу, дощу, сажі і снігу. Завдяки мікроперфорації забезпечує вентиляцію водяної пари, що проникає у теплоізоляційний шар покрівлі.Це 3-х шаровий матеріал з армованою решіткою з поліпропіленових волокон, ламінований поліетиленом. Завдяки якості сировини плівка має виняткову довговічність. Плівка не піддається гниттю і впливові шкідників. Закріплюється безпосередньо на площині крокв або інших будівельних елементів покрівлі. Плівку  гідробар'єр використовують для всіх вентильованих похилих покрівельних конструкцій (у комплексі з металочерепицею або іншими покрівельними матеріалами), а також як гідроізоляцію стінових конструкцій при установці плівки між основною несучою стіною і сайдингом. Плівка має тривалий термін служби, не піддається шкідникам, гниттю, цвілі, не впливає негативно на здоров’я.


Покрівельна система являє собою складну взаємодію багатьох елементів, кожен з яких несе особливу функцію. Система цих складових повинна забезпечувати високий рівень теплоізоляції, вологостійкість, пароізоляції і не перешкоджати нормальному повітрообміну. Правильно встановлені матеріали утворюють собою так званий «покрівельний пиріг», який виконує дві основні функції: забезпечує збереження тепла в будинку і тривалий термін служби всіх складових покрівлі. Покрівельна система постійно зазнає руйнівних впливів ультрафіолетового випромінювання, вітру, вологи у вигляді дощу або снігу зовні, і у вигляді пари з кухні та ванни зсередини.

"Покрівельний пиріг" повинен запобігати псуванню матеріалів внаслідок цих дій, забезпечувати нормальну температуру в будівлі протягом усього року і не дозволяти скупчуватися волозі в шарі утеплювача, для чого обов'язково потрібна вентиляція.

Складові покрівельної системи:

Пароізоляційна плівка служить для створення бар'єру між шаром утеплювача й парами, що проникають із внутрішніх приміщень. Плівка може прикріплятися горизонтально або вертикально до несучих дерев'яних конструкціях за допомогою скоб або будівельних цвяхів. Слід враховувати, що сам стеля не повинен діставати до встановленого парового бар'єру.

Утеплювач дозволяє зберігати тепло всередині приміщень в холодну пору року, перешкоджає їх нагрівання під час спеки, збільшує показники шумоізоляції і економить витрати на обігрів будинку. Ці матеріали встановлюються між кроквами.

Система гідроізоляції служить для уникнення проникнення в утеплювач природного конденсату. Для цього використовується плівка, яка прикріплюється на крокви, на відстані від шару утеплювача.

Вентиляція підпокрівельного простору є необхідною для забезпечення нормального функціонування даху протягом багатьох років.

Покрівельне покриття без інших складових покрівельного пирога не зможе виконувати свої функції.