Мансардні вікна Roto


Концерн Roto заснований в 1935 році в Штутгарті в Німеччині. 

Сьогодні Roto - світовий лідер технології віконної фурнітури для поворотно-відкидних вікон і найбільший виробник мансардних вікон. Має вісімдесят торгових представництв у тридцяти дев'яти країнах світу, зокрема у Німеччині, Польщі, США.

Мансарда стала неодмінним атрибутом заміських будинків, використовуючи всі переваги покатої покрівлі: опади на ній не затримуються, горищні приміщення надають чудовий обзор і в поєднанні з мансардними вікнами використовуються як найзатишніші житлові кімнати. 

Мансардні вікна Roto - це екологічно чиста продукція, виготовлена з використанням новітніх технологій, що забезпечують міцність, безпеку, функціональність і високі термоізоляційні параметри. Вікна доповнюються широкою гамою аксесуарів і додаткових пристосувань.

Високопрофесійні рішення Roto

Підвищують престиж і функціональність мансард. Гарантують комфортний вільний доступ до вікна і просте його обслуговування. Надають легке і безпечне відкриття вікна в будь-якому положенні завдяки автоматичній фіксації тормозним механізмом.

Унікальне технічне рішення - мансардне вікно з двома осями повороту - передова технологія, запатентована Roto. Особливої згадки заслуговує нове низьке емісійне вікно 849K, оснащене двокамерним термоізоляційним склопакетом (до цього використовувалися однокамерні склопакети), наповненим криптоном (до цього використовувався аргон). Коефіцієнт опору теплопередачі склопакета приблизно дорівнює одиниці, а все вікно має коефіцієнт опору теплопередачі Rc=0,91м2 С/Вт. Завдяки цьому приміщення на мансарді захищене від тепловтрат, що дає значну економію енергії на обігрів. Спеціальний піролітичний шар на зовнішньому склі призводить до того, що тепло не потрапляє назовні, а обігріває його і обмежує конденсацію водяної пари на склі.

Інноваційні рішення Roto:

Мансардне вікно Roto, яке має дві осі поворта створки - передова технологія, запатентована Roto.

При повороті створка не потрапляє у внутрішній простір і не виступає за межі віконного отвору.

Функціональність і безпека мансардного вікна забезпечується механізмом центрального замка, блокуючим стулку в 4-х кутах. Всі функції: двоступінчате провітрювання, поворот відносно верхньої осі, автоматичне блокування в положенні для миття управляються за допомогою багатофункціональної ручки в нижній частині стулки. Мансардне вікно не вимагає проведення робіт консервацій і є ідеальним рішенням в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухні або ванні кімнати на мансардах.

Roto: класика + технології 

Класичне мансардне вікно з центральною віссю повороту забезпечує герметичність і теплоізоляцію. Виробляється в двох варіантах - дерев’яні або пластикові. Застосовується у важкодоступних місцях: високо розташовані вікна для додаткового освітлення. Ідеальне рішення в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухня або ванна кімната на мансарді.