Металочерепиця


Сталеві покрівлі Ruukki: металопрофіль і металочерепиця

..Металочерепиця Ruukki створена для суворих кліматичних умов Фінляндії, щоб десятиліттями протистояти літній спеці, осіннім дощам та зимовим морозам. Rannila Steel OY - фінська компанія, ще в минулому столітті першою почала випускати металочерепицю і понині залишається лідером галузі. З вересня 2004 року компанія Rannila називається Ruukki.

Детальніше

TPK

..Сьогодні найбільш вдалий варіант для покриття скатного даху - саме металочерепиця від компанії ТПК. Металочерепиця від ТПК відповідає всім прийнятим стандартам якості, а широкий спектр колірних рішень робить її ще більш привабливим будматеріалом. У нас Ви зможете обрати металочерепицю, яка повністю задовольнить всі Ваші вимоги.

Детальніше

Євродах

..Компанія “Євродах” - надійний виробник та постачальник покрівельних матеріалів за оптимальними цінами. Ми робимо все можливе для того, щоб металочерепиця забезпечила ідеальний екстер’єр та довговічність вашого будинку.

Детальніше

Металочерепиця і металопрофіль Арсенал-Центр

..Промислова Група «Арсенал-Центр» - лідер українського ринку з виробництва покрівельних та фасадних матеріалів з тонколистової сталі. Компанія заснована в 1997 р. в м.Одесі. На сьогодні в Україні успішно працюють 12 заводів. «Арсенал-Центр» займає лідируючу позицію на ринку завдяки якості продукції.

Детальніше